Fame Dance Festiwal

  1. Strona Główna
  2. Fame Dance Festiwal

FAME DANCE FESTIWAL jest jedną z największych festiwali tanecznych odbywających się w Płocku. Pomysł wcieliła w życie założycielka Studia Tańca Fame Małgorzata Staniszewska, przy współpracy z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki. Efekty pierwszej edycji mogliśmy podziwiać 30 czerwca 2012r. w Płockim Amfiteatrze.

FDF to czterodniowe DARMOWE warsztaty taneczne, które odbywają się w siedzibie Studia Tańca Fame, prowadzone przez gwiazdy telewizyjnego programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, połączone z wieczorną galą tańca odbywającą się na deskach płockiego amfiteatru. Wielka gala finałowa gala jest również podsumowaniem rocznej pracy wszystkich tancerzy oraz instruktorów.

Podczas wszystkich edycji FDF warsztaty poprowadzili m.in.: Magdalena Zwierzyńska, Patryk Rożniecki, Mateusz Sobecko, Patryk Brdey, Michal Kalcowski, Klaudia Antos, Karolina „Cuki” Dziemieszkiewicz.

Fame Dance Festiwal to wydarzenie pełne niesamowitej energii, pasji oraz miłości do tańca. Co roku podczas finałowej gali na scenie prezentuje się ponad 500 tancerzy, a widownia Amfiteatru wypełniona jest po brzegi!

Całą impreza odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka!