O Nas

  1. Strona Główna
  2. O Nas

Założycielką Studia Tańca Fame jest rodowita płocczanka Małgorzata Staniszewska. Dyplomowana instruktorka tańca jazzowego i tańca sportowego.  Związana z tańcem od najmłodszych lat. Kontynuacją jej tanecznych marzeń było stworzenie szkoły tańca, w której będzie mogła przekazać swoją wiedzę i umiejętności innym. To marzenie udało się spełnić 2 września 2010r. kiedy to  drzwi studia zostały oficjalnie otwarte.

Od początku swojej działaności jego główna siedziba znajduje się w samym centrum Płocka - w 'sercu sztuki' jakim jest budynek Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Studio powstało z myślą, by dać wszystkim miłośnikom tańca możliwość szkolenia się pod okiem najlepszych instruktorów.

Naszą misją jest szerzenie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz kształcenie świadomych tancerzy,  którzy będą reprezentować Studio w kraju i za granicą. Dba o to, wykwalifikowana kadra instruktorska, inwestująca każdy swój dzień w rozwój naszych podopiecznych.

Jednocześnie Studio Tańca Fame jest miejscem dla ludzi traktujących taniec jako hobby, czy też sposób na spędzenie wolnego czasu. Jest miejscem przyjaźni, pasji i wspólnych wspomnień.